ZUZANA STIRSKÁ & FINE GOSPEL TIME

ZUZANA STIRSKÁ & FINE GOSPEL TIME

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zuzana Stirská & Fine Gospel Time
Tříkrálový koncert - harfa, trubka, gospely a vánoční evergreeny!

Jedná se o poslední vánoční koncert souboru v této sezóně, kterého se zúčastní ca 25 zpěváků za doprovodu akustického piána, trubky, varhan a harfy, samozřejmě sólistka Zuzana Stirská. Diváci si vychutnají jemnější a akustičtější zvuk, než jsou z divadel na soubor zvyklí - přesně to, co je třeba k zamyšlení a relaxaci po vánočním shonu, ideální jako dárek pod stromeček! Zazní vánoční koledy a evergreeny i staré chorální melodie v netradičních úpravách. Také se můžete těšit na bravůrní instrumentální výkony několikanásobné vítězky mezinárodních harfových soutěží a studentky pražské HAMU, Roxany Stirské a profesora klavíru Konzervatoře Jaroslava Ježka, Mgr.Ondřeje Kabrny. Kostel sv. Martina ve zdi je navíc krásný, útulný a hlavně vytápěný kostelík, takže kabát ano, ale nastydnutí nehrozí 😊!

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz
Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Galerie

picture ZUZANA STIRSKÁ & FINE GOSPEL TIME

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: ZUZANA STIRSKÁ & FINE GOSPEL TIME 6.1.2019 – PRAHA

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu koncertu ZUZANA STIRSKÁ
& FINE GOSPEL TIME, konajícího se dne 6.1.2019 v kostele sv. Martina ve zdi. Koncert se nově uskuteční dne 27.1.2019od 16:00 hod. Místo a čas konání zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 11.1.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz 

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top