ZLATÝ HLAS /B.M. Willi uvádí

Barbara Maria Willi uvádí...
ZLATÝ HLAS /B.M. Willi uvádí

Datum: PŘESUNUTO Z 18.03.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
ZLATÝ HLAS /B.M. Willi uvádí
PŘESUNUTO Z 18.03.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

"V souvislosti s vládními bezpečnostními opatřeními bude koncert Kateřiny Kněžíkové a Barbary M. Willi "Zlatý hlas" přesunut z původně plánovaného 18. 3. 2020 na nový termín, který včas uveřejníme. Vstupenky zůstávají v platnosti."

Koncert 17. ročníku cyklu koncertů staré hudby
Barbara Maria Willi uvádí...


ZLATÝ HLAS
Kateřina Kněžíková soprán
Barbara Maria Willi kladívkový klavír

PROGRAM:
W.A. Mozart, L. van Beethoven, J.V.H. Voříšek
 
Také náš cyklus přispěje k oslavám 250. výročí narození Ludwiga van Beethovena. Zlí jazykové tvrdí, že neuměl psát pro hlas - tuto výzvu přijímáme a tvrdíme, že uměl! A to i vtipně. Koncert představuje jeho málo provozovanou písňovou tvorbu v konfrontaci se slavnými Mozartovými áriemi. Předvedeme, jak tuto vývojovou linku přetvořilo české zázračné dítě a významný element vídeňského hudebního života, Jan Václav Hugo Voříšek. Uslyšíte rukopisně dochované písně, které jsou živým důkazem geniality mladého Voříška a zároveň zobrazují romantický vývoj písně.
Více na http://www.cema-music.com/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku) / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

Na mapě

Doporučené

Top