ZE ŽIVOTA ČAPKA- JezerkaNew

ZE ŽIVOTA ČAPKA- JezerkaNew

Datum: 18. října 2022
Místo: Divadlo Na Jezerce
Adresa: Na Jezerce 1451, Praha 4 - Nusle, Praha

Vstupenky

úterý
18
říj. 2022
19:00
ZE ŽIVOTA ČAPKA- JezerkaNew

Informace o akci

Divadlo Na Jezerce uvede v září 2020 hru o Karlu Čapkovi, kterou pro Jezerku napsal Petr Vacek a sám se znovu po úspěchu inscenace Saturnin ujal režie. Novinka s názvem Ze Života Čapka je spojením osudových životních událostí Karla Čapka a jeho děl, které Vacek prolíná nenásilně, s citem a laskavým humorem. V roli českého spisovatele, který dosáhl světové uznání, uvidíte skvělého Daniela Švába. Znát ho můžete z úspěšné inscenace DNJ Pánský klub.

Na jevišti se dále představí známé tváře Divadla Na Jezerce, např.:

Libor Hruška, Vlastimil Zavřel nebo Martin Leták. Za zmínku stojí postava Boha, kterou ztvární Miluše Šplechtová. Autor textu a režie: Petr VACEK Produkce: Jan HRUŠÍNSKÝ Scéna: Jan BALCAR Kostýmy: Lucie HALGAŠOVÁ Hudební spolupráce: Václav TOBRMAN Pohybová spolupráce: Klára LIDOVÁ Asistent režie: Ondřej DVOŘÁK Zvukový design: Ladislav GREINERTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top