ZDENĚK IZER – Na plný coole!

18.ročník - Valašské Divadelní Léto 2021
ZDENĚK IZER – Na plný coole!

Datum: 15. července 2021
Místo: Janíkova stodola Dřevěné městečko Rožnov pod Radhoštěm

Vstupenky

Čtvrtek
15
Čvc 2021
19:00
ZDENĚK IZER – Na plný coole!
PŘESUNUTO Z 16.7. 2020, NOVĚ: 15.7. 2021 od 19:00
Janíkova stodola Dřevěné městečko

Rožnov pod Radhoštěm

Informace o akci

Akce se přesouvá na 15.7. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila další skvělé představení. A to představení plné smíchu a legrace. V rámci 18. ročníku Valašského Divadelního Léta 2020 Vás přijede pobavit nejoblíbenější stand up komik současnosti, pan ZDENĚK IZER a to se svou zábavnou talkshow „Na plný coole“

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole“ je nový pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.
Pokud se chcete skvěle pobavit, pak je tato talkshow pro vás jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte ve čtvrtek 16.7.2020 od 19:00 hod. do Janíkovy stodoly v Dřevěném městečku v Rožnově pod Radhoštěm! Ale pozor, vstupenky si raději zakupte včas, představení se uskuteční v divadelním sále.

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top