Vánoční koncert - Josef Vágner a Coro Piccolo

Vánoční koncert - Josef Vágner a Coro Piccolo

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přijďte načerpat sváteční atmosféru, pozitivní energii a zároveň pomoct dobré věci na koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s dětským pěveckým sborem Coro Piccolo.
Po loňském úspěšném vánočním turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů. I letos výtěžek pražského koncertu poputuje na dobrou věc. Během koncertu bude předán Women for Women o.p.s. šek s vytěženou částkou na podporu jejich dobročinných projektů jakými jsou například Obědy pro děti, které pomáhají se školní stravou dětem ze sociálně slabších rodin.

Na koncertu zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Ideální možnost nastartovat ty pravé české Vánoce a nabýt se sváteční atmosférou.

Josef Vágner je držitelem ocenění Objevem roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mě sílu dáš, Nezapírám, či Rozpustilá Holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.

Galerie

picture Vánoční koncert - Josef Vágner a Coro Piccolo

Na mapě

Top