Václav Neckář & Bacily a smyčcové kvarteto / VDL

Václav Neckář & Bacily a smyčcové kvarteto / VDL

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Na neděli 19. 8. 2018 od 20:00 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila jedinečný a exkluzivní hudební zážitek. Do Rožnova pod Radhoštěm totiž v rámci Valašského Divadelního Léta 2018 zavítá charismatický muzikant a vynikající herec VÁCLAV NECKÁŘ se svou skupinou Bacily za doprovodu smyčcového kvarteta.

Václava Neckáře není třeba dlouze představovat. Tento významný umělec se narodil do divadelní rodiny a již v dětství se začal věnovat herectví a hudbě. Jeho první nahrávkou byla píseň Jen tak. Za působení v Plzni potkal svou hudební kolegyni Martu Kubišovou, za kterou se přemístil v roce 1965 do Prahy, kde v divadle Rokoko vznikl jeho první velký hit Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě. Po něm přišly hity jako např. Ša-la-la-la-li nebo Stín katedrál.
Kromě hudebního talentu se u něho začal projevovat i talent herecký. Ztvárnil hlavní roli ve filmu Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky, který byl oceněn prestižním Oskarem. V roce 1968 ztvárnil po boku Heleny Vondráčkové roli prince v hudební pohádce Šíleně smutná princezna. Jeho velkým hudebním počinem bylo působení v legendárním triu Golden Kids (Helena Vondráčková, Marta Kubišová, Václav Neckář), ze kterého vzešlo spoustu úspěšných hitů. Několik let poté byla založena skupina Bacily, jejíž název byl inspirován dle úspěšného hitu Doktor Dam di Dam. S touto kapelou hraje Václav Neckář doposud.
Repertoár koncertu je složen téměř výhradně z jeho největších hitů. Proto neváhejte a přijďte si do amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm poslechnout a zazpívat nesmrtelné songy v podání jejich interpreta Václava Neckáře & Bacilů, které doprovodí smyčcové kvarteto. V neděli 19.srpna 2018 od 20:00 se na Vás všechny budeme těšit!

Koncert se uskuteční za každého počasí!

Na mapě

Top