VENICE BAROQUE ORCHESTRA & ANNA FUSEK

CONCENTUS MORAVIAE 2021
VENICE BAROQUE ORCHESTRA & ANNA FUSEK

Datum: 28. května 2020
Místo: Arcibiskupský zámek Kroměříž, Sněmovní náměstí 1

Vstupenky

Čtvrtek
28
Kvě. 2020
19:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
VENICE BAROQUE ORCHESTRA & ANNA FUSEK
PŘESUNUTO Z 28.05.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

XXV. CONCENTUS MORAVIAE - Slavnostní zahajovací koncert

Venice Baroque Orchestra
Andrea Marcon dirigent
Anna Fusek flétna, housle, kladívkový klavír

Vivaldi navždy!
Ryzí virtuozita a píseň o stehlíkovi
Anna Fusek, Andrea Marcon a Venice Baroque Orchestra zahrají hudbu Antonia Vivaldiho. Umíte si snad představit něco ještě více vzrušujícího? Všestranně nadaná Anna Fusek bude během jednoho večera hrát na flétnu, housle a kladívkový klavír a uvede dvě z nejoblíbenějších Vivaldiho skladeb: koncert pro zobcovou flétnu C dur a koncert známý jako Il Gardellino - Stehlík. To vše pod vedením jednoho z nejuznávanějších světových vivaldiovských specialistů a našeho vzácného příznivce, Andrei Marcona. Ideální zahajovací koncert jubilejního ročníku našeho festivalu. Vivaldi forever!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top