VENETHOS ENSEMBLE

CONCENTUS MORAVIAE 2021
VENETHOS ENSEMBLE

Datum: 7. června 2021
Místo: Státní hrad Pernštejn, Nedvědice

Vstupenky

Pondělí
7
Čvn 2021
19:30
VENETHOS ENSEMBLE
PŘESUNUTO Z 08.06.2020, NOVĚ: 07.06.2021 OD 19:30

Informace o akci

KONCERT SE Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE PŘESOUVÁ NA ROK 2021.
PODPOŘTE SVÉ OBLÍBENÉ UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVILI!
Ponechte si vstupenky a přijďte v roce 2021!
DALŠÍ INFO

VENETHOS ENSEMBLE
 
S láskou z Benátek
Pietro Nardini: Smyčcový kvartet č. 1 A dur
Luigi Boccherini: Smyčcový kvartet č. 1 c moll op. 2, G 159
Wolfgang Amadeus Mozart: Smyčcový kvartet č. 1 G dur KV 80
Joseph Haydn: Smyčcový kvartet č. 3 C dur op. 76 "Císařský"
 
Podstata smyčcového kvarteta
Název souboru VenEthos Ensemble vychází ze spojení slov Veneto (Benátsko), které je domovem čtyř hudebníků, a ethos odkazující k řeckým filozofům, kteří tvrdili, že hudba je schopna zásadně ovlivnit lidské chování. Pojďme o této teorii diskutovat po koncertě, na kterém uslyšíme první smyčcový kvartet Wolfganga Amadea Mozarta, takzvaný Císařský Josepha Haydna či jeden z prvních kvartetů Luigiho Boccheriniho. Stručně řečeno: střevové struny zní ryzí radostí.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top