VALENTÝNSKÉ BRUSLENÍ 2022

VALENTÝNSKÉ BRUSLENÍ 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Valentýnské bruslení 2022

I letos jsme pro všechny zamilované páry nachystali ledovou plochu plnou lásky.

Romantické bruslení proběhne v den sv. Valentýna 14. 2. 2022 od 17:30 do 19:30 hod.
Těšit se můžete nejen na zamilovaného bruslení, ale také na občerstvení ve formě „ice-baru“ přímo na ledové ploše, kde si u našich hostesek budete moci zakoupit sklenku šumivého Prosecca i nealkoholické nápoje.

Máte rádi horký punč? Pak Vás tedy potěšíme šálkem horkého punče zcela zdarma. Stačí být naším fanouškem, předložit hostesce telefon s „olajkovanou“ stránkou Home Credit Areny na Facebooku či Instagramu a je váš!

Čekají na vás také soutěže o hodnotné ceny od partnerů akce. Zažít tak díky nim můžete romantickou snídani v DOK Liberec, filmové rande v multikině Cinestar, potěšit se vázanou kyticí od Kytky od Pepy, nebo si vychutnat lahodné prosecco z restaurace Coloseum Liberec.

Kapacita vstupenek na Valentýnské bruslení je omezena na 100 osob.
Vstupenky lze zakoupit pouze online. Vstupenka je platná pro jednu osobu.

Přijít včas se vyplatí. Prvních 30 příchozích mužů získá pro svou drahou polovičku květinu jako pozornost od květinářství Kytky od Pepy. Tu vám hosteska na základě voucheru předá při odchodu
z Valentýnského bruslení, ať si ho užijete bez komplikací.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top