URIAH HEEP The Best Of

URIAH HEEP The Best Of

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

/zveřejněno 10.09.13/ ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ
NOVĚ: Kulturní centrum STADION, Kounicova 685/20, Brno
více čtěte ZDE


URIAH HEEP UKÁŽOU, JAK HRÁLI V SEDMDESÁTÝCH LETECH
Legendární kapela v Česku vystupovala několikrát, tentokrát však zvolila komornější prostředí.
"Když jsme s managementem kapely zvažovali, jak tentokrát britskou legendu představit, rozhodli jsme se právě pro komornější pojetí. Lidé tak budou moci pocítit atmosféru raných koncertů Uriah Heep z počátku sedmdesátých let, než se kapela přesunula do hal," popisuje zástupce promotéra koncertu Nina Fialová z Art-Ist Agency.
Legendární Uriah Heep vznikli v roce 1969 a patří vedle Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Whitesnake či Judas Priest k zakladatelům hard rocku a heavy metalu. Jejich hity jako Lady In Black, Gipsy, Easy Livin nebo July Morning se dodnes řadí do klenotnice světové rockové hudby.
"O tom, že jsou u nás stále populární svědčí i jejich poslední návštěva, kdy vyprodali pražský koncert a ten brněnský museli kvůli velkému zájmu přesunout do hokejové haly Kayot. Počítáme proto s tím, že o komornější vystoupení bude velký zájem. Cena vstupenek se samozřejmě bude postupně zvyšovat, takže kdo si je koupí teď, výrazně ušetří," doplňuje Fialová.
Koncert Uriah Heep otevře kapela Tibet, která nedávno úspěšně bodovala v českých rádiích a televizních hitparádách s titulní písní svého nového alba Robinsonaut.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info:
bezbariérový přístup zajištěn na tribunu areny, vozíčkář bez potřeby doprovodu za 290 Kč
držitelé průkazu ZTP/P za plnou cenu do sektoru "Sedadla bez místenek", jedna osoba jako doprovod za 190 Kč do téhož sektoru.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top