Therapy Sessions CZ - České Budějovice vol. XV

Therapy Sessions CZ - České Budějovice vol. XV

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THERAPY SESSIONS CZ -THE HARDEST DRUM & BASS PARTY
Nejtvrdší D&B párty slaví 15 let v ČR!
Therapy Sessions CZ se vrací do českobudějovického klubu MC Fabrika v pátek 18. listopadu 2022. Vašimi mozkovými vlnami otřese lineup, který se ohlédne za dalekou minulostí a zároveň všechny vystřelí do budoucnosti. Pozvali jsme legendy a dlouholeté přátele terapeutického setkání milovníků těch nejostřejších beatů a produkce z nejtemnějších hlubin drum & bassu.
Kdo vám přijede nařezat, se brzy dozvíte. Teď je čas koupit si nejlevnější vstupenky a pojistit si účast na tomhle legendárním večírku v prostoru, kde se po skvělých ohlasech na loňský ročník setkáme znovu.
POTŘEBUJETE TERAPII!!!
Více na www.therapysessions.cz 

Neváhejte a využijte první vlnu vstupenek za startovací cenu!
První vstupenky za 420 Kč / po vyprodání za530 Kč / na místě za 590 Kč 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
vstupenky na stání / bezbariérový přístup ANO / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top