The Tenors

The Tenors

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Skutečný zážitek z popové hudby, silné hlasy a schopnosti rozpálit publikum, tím vším vyniká vokální čtveřice - The Tenors. Spolupracovali se Celine Dion, zpívali pro anglickou královnu, otevírali Winter clasic, účinkovali na významných světových pódiích. Do Čech přicházejí představit své nejnovější album Under One Sky, o kterém tvrdí, že posunulo jejich hudební hranice. Kanadští pěvečtí mágové vystoupí v Praze 17.6.2015.

Pro cenové kategorie Gold, Silver a III.kategorie lze využít slevu 50% při nákupu 2 vstupenek

Charismatičtí tenoři přinášejí koncert plný emocí, o které se postarají i hosté večera: známá slovenská diva Sisa Lelkes Sklovská a slovenský komorní orchestr Cappella Istropolitana pod vedením dirigenta Igora Dohoviče.

Více informací na stránkách pořadatele BONUS VISION s.r.o. www.bonusvision.sk

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti, vstupné se nevrací. V případě dotazů ohledně termínu se obraťte na pořadatele Bonus Vision s.r.o. facebook

Pokyny pořadatele
Info ZTP/P
Tisková zprávaTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The Tenors
picture The Tenors

Na mapě

Top