The Epic Apocalypse Tour 2022

The Epic Apocalypse Tour 2022

Datum: 12. ledna 2022
Místo: Městská hala VODOVA
Adresa: Vodova 336/108, Brno

Vstupenky

středa
12
led. 2022
20:00
The Epic Apocalypse Tour 2022
PŘESUNUTO, NOVĚ: 12.01.2022 OD 20:00

Informace o akci

POZOR! The Epic Apocalypse Tour kapel APOCALYPTICA a EPICA se přesouvá na leden 2022!

Covid-19 se rozhodl nás nadále testovat a zkoušet, jak silní a vytrvalí jsme v naší trpělivosti, lásce k muzice a zejména živým koncertům, jejichž atmosféra je nenahraditelná. Další velké a velmi očekávané turné oblíbených kapel APOCALYPTICA a EPICA mění letopočet v názvu na „The Epic Apocalypse Tour 2022“. Kapely APOCALYPTICA a EPICA se rozhodly svým dlouho připravovaným velkolepým turné po Evropě nový rok 2022 tak trochu otevřít, neboť odstartuje již 6. 1. 2022 v Německu a k nám, do BRNA, haly Vodova, dorazí už 12. 1. 2022!

Všichni pevně věříme, že rok 2022 už neponese ani stopu po viru a všechen strach, nejistoty a s tím spojená bezpečnostní opatření a nařízení se stanou jen záznamem do budoucích knih dějepisu.

Ani jedna z kapel však v této komplikované době nezahálí a připravují pro vás, fanoušky nové hudební materiály a produkci koncertů, která vám vyrazí dech! Holandští symfoničtí metaloví králové EPICA velmi slibně připravují vydání své nové desky „Omega“ na 26. únor 2021 a i speciální host turné, kapela WHEEL chystá novou desku „Resident Human“, která má vyjít 26. března 2021!

Jednoznačně nás čeká spousta nových live zážitků ve zbrusu nové, působivé produkci, plné speciálních efektů a pyra, a to vše v dechberoucím stage designu! Bude to hodně emotivní start do nového roku 2022, plný lidské sounáležitosti a nadšení z plného návratu do života! Zůstaňte zdrávi, přeplánujte si výlet do BRNA, na koncert APOCALYPTICA, EPICA, WHEEL na 12. 1. 2022 a těšte se!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The Epic Apocalypse Tour 2022

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top