The Epic Apocalypse Tour 2021

The Epic Apocalypse Tour 2021

Datum: 12. března 2021
Místo: Městská hala VODOVA, Vodova 336/108, Brno

Vstupenky

Pátek
12
Bře. 2021
20:00
The Epic Apocalypse Tour 2021
PŘESUNUTO Z 26.10.2020, NOVĚ: 12.03.2021 OD 19:00

Informace o akci

POZOR! The Epic Apocalypse Tour kapel APOCALYPTICA a EPICA se přesouvá na jaro 2021!

S lítostí pokračujeme ve zprávách o přesunech plánovaných koncertů, kvůli coronavirové krizi. Další turné, kterého se to dotýká je velkolepé „The Epic Apocalypse Tour“, tedy ohromující spojení kapel APOCALYPTICA a EPICA. Jediný koncert pro ČR tohoto velkolepého turné se měl uskutečnit 26. října 2020 v BRNĚ, hale Vodova! Nicméně, stejně jako mnohé další zahraniční kapely, ani APOCALYPTICA a EPICA nechtějí vás, fanoušky, lidi okolo a ani sebe vystavovat zdravotním rizikům a také omezením, které by se musely na koncertech dodržovat, a tak přesouvají v dobré víře, celé své Evropské turné na jaro 2021! Nový termín pro BRNO, Halu Vodova je dán! Je to 12. 3. 2021! Přepište si jen datum ve svých diářích a těšte se! Čeká na vás spousta nových skladeb v nové, působivé produkci, plné speciálních efektů a pyra, a to vše v opravdu krásném stage designu! Bude to něco speciálního, bude to vzrušující a jistě velmi emotivní, až se zase po dlouhé době všichni fanoušci kapel APOCALYPTICA a EPICA sejdou a ve zdraví a naplno si užijí tento jejich mega koncert!

Simone Simons z kapely EPICA k tomu říká: „S velkým očekáváním jsme se těšili na turné s APOCALYPTICOU, nyní jsme však nuceni mít trochu více trpělivosti. Možná to není tak překvapující, když všichni vidíte, jak naši kolegové v hudebním průmyslu mění termíny svých turné. Rozhodli jsme se, že je to zkrátka to nejlepší, co v těchto nejistých dobách udělat. Vrátíme se v plné síle a opravdu se nemůžeme dočkat, až uvidíme všechny vaše tváře až uslyšíte naši novou desku. Buďte všichni silní a zdraví a buďte trpěliví, vaše čekání bude odměněno.“

APOCALYPTICA, EPICA a WHEEL - „The Epic Apocalypse Tour 2021“ 12. 3. 2021, BRNO

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!

Galerie

picture The Epic Apocalypse Tour 2021

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top