Tatarák na Ex

Tatarák na Ex

Datum: 4. března - 13. června 2019
Místo: Praha 1-Nové Město, Liberec - Vratislavice, Ostrava

Vstupenky

Pondělí
4
Bře. 2019
19:00
Tatarák na Ex
Divadlo Palace

Praha 1-Nové Město

Čtvrtek
21
Bře. 2019
19:30
Tatarák na Ex
Kulturní centrum VRATISLAVICE 101010

Liberec - Vratislavice

Středa
10
Dub. 2019
19:00
Tatarák na Ex
Divadlo Palace

Praha 1-Nové Město

Čtvrtek
13
Čvn 2019
19:00

Informace o akci

Tatarák na EX

 

Účinkují:  Milan Šteindler  a Vojtěch Záveský

 

Syrový tatarák se nejlépe podává za studena, poctivě naškrábaný a s notnou dávkou pikantního pepře a štiplavé cibule, stejně jako tato sarkastická, ještě syrová, stand up comedy Milana Šteindlera!

 

Scénář peprné stand-up comedy „Tatrák na EX“, sepsali Milan Šteindler a Jiří Antonín Trnka. Krutě upřímné představení je pro všechny, kteří ztratili iluze o světě i životě, ale stejně, jako hlavní protagonisté, se realitě nebojí hrdě tlemit do ksichtu.

 

Stand up comedy  Tatarák na EX,  vznikla když se kamarádi Milan a Jiří Antonín sešli u piva. Po pár půllitrech se jim v hlavě začal rodit nápad na představení, které by divákům ty nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí, naservírovalo přímo z kuchyně a za syrova.

Všechny tyto veličiny se pak krásně smísí do božsky ochuceného tataráku, který ocení jen ti největší fajnšmekři naší doby.

Ale bacha, musíte ho dát na EX!

 

Tatarák na EX uvádí agentura Point. Ta už 15 let zajišťuje produkci úspěšné komedie Caveman, která za dobu své existence stihla pobavit na milion diváků.

 

Účinkují: Milan Šteindler a Vojtěch Záveský; režie: Jiří Antonín Trnka, hudba: Vojtaano, výprava: Jan C. Löbl; produkce: Agentura Point

 

 

Na mapě

Top