TWILIGHT FORCE

TWILIGHT FORCE

Datum: 17. října 2020
Místo: Klub Nová Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3

Vstupenky

Sobota
17
Říj. 2020
19:00
TWILIGHT FORCE
PŘESUNUTO Z 15.4.2020, NOVĚ: 17.10.2020 OD 19:00

Informace o akci

 

 

POZOR! Koncert švédských metalových rytířů TWILIGHT FORCE, který byl naplánován 15. dubna v PRAZE se kvůli nařízeným opatřením proti šíření Coronaviru, přesouvá na podzim!


I rytíři ve svých zdánlivě nedobytných brněních mohou být zastaveni tím nejzákeřnějším protivníkem všech, viry. A tak se i stalo! Skupina TWILIGHT FORCE si své vyprávění „Dawn Of The Dragonstar“ v rámci turné „Magical Mystical Tour 2020“ pro vás schová na jindy! Koncert, plánovaný na 15. dubna v PRAZE, v Klubu 007 na Strahově se přesouvá na nový termín! Napište si do kalendářů nové datum, a to 17. říjen 2020! TWILIGHT FORCE dorazí do PRAHY, tentokrát do klubu Nová Chmelnice! A možná s sebou vezmou i ohnivého draka!


Již zakoupené vstupenky tedy zůstávají tedy v platnosti!

Pokud vám nový termín z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete vstupenky vracet tam, kde jste si je zakoupili, a to do konce měsíce dubna!
Tady vyjádření kapely: „Vážení rytíři, poutníci a učni. Máme pro vás špatné, i když asi ne příliš překvapivé zprávy. S velmi těžkými srdci a chmurnými duchy vám musíme oznámit to, čeho se mnozí z vás obávali. Kvůli zlému viru Covid-19 a všudypřítomné pohromě, musí být naše „Magical Mystical Tour 2020“ odloženo! Všechny vstupenky, které jste si již zakoupili, zůstanou platné i pro nová data, takže si je prosím ponechejte. Speciální hosty pro nové termíny turné ještě nemáme potvrzeny, ale jistě je oznámíme brzy.  Jsou to opravdu pochmurné dny. Posíláme naše magické síly všem, kteří jsou touto chorobou zasaženi.
Děkujeme za pochopení a věřte, že bude líp. 

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: TWILIGHT FORCE 15.4.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu TWILIGHT FORCE konajícího se dne 15.4.2020 a původně od 20:00 hod. v místě Klub 007, Strahov, Chaloupeckého 7, Praha 6. Koncert začne již v 19:00 hod. 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top