TOPFEST.cz 2021

TOPFEST.cz 2021

Datum: 5. června 2021
Místo: Zámecký park
Adresa: Palackého nám. 1, Slavkov u Brna

Vstupenky

sobota
5
čvn 2021
11:30
TOPFEST.cz 2021
Parta 5+1 ZDARMA ( společně pro 6 osob )
Zámecký park

Slavkov u Brna

sobota
5
čvn 2021
11:30
TOPFEST.cz 2021
Vstupenka pro jednu osobu
Zámecký park

Slavkov u Brna

Informace o akci

Drazí přátelé,

dlouho jsme doufali a věřili, avšak realita nás zasáhla tak, jak jsme mnozí tušili. S velkou lítostí vám musíme oznámit, že tento ročník festivalu Topfest jsme nuceni z důvodu viru COVID-19 přesunout na červen 2021.

Víme, že jste se stejně jako my těšili na léto plné hudby a zábavy. Festival jsme připravovali s nadšením, že vám opět přineseme skvělé hudební zážitky. Kvůli pandemii však nemůžeme nyní festival bezpečně uspořádat, a tak nám nezbývá nic jiné, jen se s touto situací vyrovnat jako mnoho dalších festivalů v České republice a po celém světě.

Již nyní jsme začali intenzivně pracovat na přesunu letošního programu na příští rok a pevně doufáme, že se nám podaří zachovat všechny účinkující v původní sestavě, která byla plánovaná pro tento rok. Lístky, které jste si zakoupili na ročník 2020 automaticky platí příští rok. Také bychom vás chtěli poprosit, pokud je to možné, abyste lístky nevraceli, ale nechali si je, čímž zároveň podpoříte festival v těchto těžkých časech.

Teď jsme v tom všichni spolu, proto držme u sebe a neztrácejme víru, že se o rok opět všichni sejdeme před jedním pódiem a vynahradíme si to, co nám bylo tento rok odepřeno.

Dávejte na sebe pozor, na své blízké, přátele, buďte zdraví a plní optimismu. Uvidíme se v červnu 2021.

Za celý tým Topfest

Děkujeme

S pozdravem

Martin Noga - Technická produkce

Pozor změna: Start akce již v 11:30 !!!

 

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: TOPFEST.CZ 2020 6.6.2020 – SLAVKOV U BRNA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku festivalu TOPFEST.CZ 2020 konajícího se dne 6.6.2020 a původně od 12:00 hod. v Zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Festival začne již v 11:30 hod. 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.


 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top