TINA KAROL (UA)

TINA KAROL (UA)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dne 27. listopadu se v 19:00 v pražském divadle Hybernia (nám. Republiky 4) představí populární ukrajinská zpěvačka a hvězda nejrůznějších televizních pořadů Tina Karol, která potěší příznivce jejího talentu skvělým sólovým programem "Intonacii".

Tina Karol byla uznána jako nejlepší zpěvačka Ukrajiny na úrovni "M1 Music Awards - 2017" (nominace hudebního televizního kanálu M1 Ukrajina).

Zpěvačka nabídne posluchačům své nejoblíbenější hity a také předvede několik premiér nových písní. Nenechte si ujít tento jedinečný koncert, který toto všechno spojuje dohromady! Všichni jsme pod jednou hvězdou!

Její láska k hudební scéně už trvá déle než deset let: písně Tiny Karol se staly skutečným soundtrackem k životům milionů lidí. Její tvorba rozehrává celou škálu emocí od smutku až k radosti, od lyriky k ďábelské jízdě. Zpěvačka a její písně se staly skutečným příkladem vytrvalosti, vitality a duchovní krásy. Tina Karol vždy zpívá se stejnou silou, s jakou miluje, díky čemuž získává hudba lidský hlas.

Tina Karol nejednou řekla, že hudba má léčit duše lidí, tvořit a zušlechťovat, dávat naději do budoucna, a právě to všechno uvidíme v programu nejlepších písní za více než deset let zpěvaččiny kariéry.

www.ukrconcert.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top