THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Začalo to v roce 2006, jako společná vize zakládajících členů, zpěváka Björna Strida a kytaristy Davida Anderssona, na jedné z nekonečných amerických dálnic uprostřed turné SOILWORK. Původní myšlenkou bylo vytvořit soundtrack, něco, co můžeme poslouchat na cestách jako Detroit Rock City, Goodbye Girl a Born To Run. Cíl byl tedy jasný a tak se kluci dali do hledání perfektních hudebníků – trvalo to několik let. Nakonec však našli a kapelu doplnil Sharlee D’Angelo (baskytarista ARCH ENEMY, SPIRITUAL BEGGARS ad.), Richard Larsson (klávesy), Jonas Källsbäck (bubny) a Sebastian Forslund (kytara a bicí).

Skupina vydala první dvě alba Internal Affairs a Skyline Whispers, které sklidily obrovský úspěch, a tak se přirozeně chtěli posunout dál. Díky nové spolupráci s Nuclear Blast se podařilo kapele přejít na další úroveň a vydali své poslední album Amber Galactic, které se stalo nejen albem měsíce v několika evropských rockových časopisech, ale bylo také nominováno na švédské Grammy, vyvrcholením pak bylo euforické Evropské turné na konci roku 2017.

V letošním roce přichází s novým albem Sometimes The World Is Not Enough, které vyjde na konce června. Toto album má všechno – chytlavé melodie, kvalitu hudebního umění, nenapodobitelnou švédskou melancholii a mnohem, mnohem více.

Tato progresivní rocková supergroup NIGHT FLIGHT ORCHESTRA se tak připravuje na další velkolepé turné s novým albem.

Čeká vás velkolepá rocková show a nálož neskutečné energie. Tento jedinečný koncert můžete shlédnout 15. prosince v Praze, Nové Chmelnici. Speciálním hostem večera bude BLACK MIRRORS.

Nenechte si to ujít, bude to velkolepé!

Galerie

picture THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA
picture THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA
picture THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA

Na mapě

Top