THE CRANBERRIES - The Roses Tour 2012

THE CRANBERRIES - The Roses Tour 2012

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE CRANBERRIES - Roses Tour 2012
30. 11. 2012 - PRAHA, TIPSPORT ARÉNA

Ceny vstupenek:
Sezení Platinum - 1 590 Kč
Sezení Gold - 1 290 Kč
Sezení Silver - 990 Kč
Stání u podia - 990 Kč
Stání - 790 Kč

www.cranberries.cz

The Cranberries jsou po 10 letech zpět a v původní sestavě! Původní irská čtyřčlenná skupina, která mnohokrát ovládla nejvyšší žebříčky hitparád s hity jako „Linger“, „Dreams nebo „Zombie“, vydala po 10 letech nové studiové album „Roses“. K této příležitosti se vydává v původní sestavě na nové světové turné, v rámci kterého zavítá 30. listopadu 2012 také do Prahy, TIPSPORT ARÉNY!

Prodali více než 30 milionů desek, vydali 8 veleúspěšných rádiových singlů, hráli před miliony fanoušků po celém světě, zdobili obálky nejslavnějších světových časopisů a účastnili se prestižních talkshow. Po několikaleté pauze se s obrovským elánem vrací s novou studiovou deskou.

Nová éra kariéry Cranberries začala v roce 2010, kdy se vydali na vzpomínkové světové turné. Všechny koncerty byly beznadějně vyprodané a sklidily ohromný úspěch. Během tohoto turné kapela skládala nové písně, kterými by mohli oživit svůj repertoár. Výsledkem je album „Roses“, které obsahuje 11 zcela nových písní. Ty se opět nesou v jejich tradičním duchu, oplývají originálními melodiemi a skvělým akustickým zvukem.

Svým comebackem Cranberries zaplňují díru v žánru akustického rocku, která tam po nich před lety zůstala. Nikdo totiž nedokázal přijít s tak originálními melodiemi a celkovým hudebním projevem, aby Cranberries mohl plnohodnotně nahradit.

Galerie

picture THE CRANBERRIES - The Roses Tour 2012
picture THE CRANBERRIES - The Roses Tour 2012
picture THE CRANBERRIES - The Roses Tour 2012

Na mapě

Top