THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox

THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox

Datum: 22. dubna 2020
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Středa
22
Dub. 2020
19:00
THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox
ZMĚNA, NOVĚ: 22.04.2020 OD 19:00

Informace o akci

Mega Tone Concert Agency hrdě představuje novou spolupráci s hlavní hvězdou v jejich sestavě.
Durga McBroom, legendární vokalistka Pink Floyd v letech 1987-1994, se skupinou nahrála i její poslední čtyři alba, s potěšením oznamuje nový projekt: THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox!

Durga McBroom & Lorelei McBroom & Paintbox
Paintbox je skvělá tributová kapela z italské Pescary, je excelentní ve všech aspektech jedinečného zvuku Pink Floyd. Společně s Durgou vystoupí na velkolepé show věnované 55. výročí vzniku této ikonické kapely (1965–2020).
Dodatečným překvapením je sestra Durgy - Lorelei McBroom (Pink Floyd, Rod Stewart, Rolling Stones). Společně s kapelou Paintbox předvedou písně Pink Floyd z každé éry rozsáhlého repertoáru kapely - od dnů Syda Barretta až po poslední živé turné P*U*L*S*E.
THE PINK FLOYD LEGACY s kapelou Paintbox je multimediální zážitek plný světel, vizuálů a strhujících zvuků klasických písní Pink Floyd s nenapodobitelnou verzi "Great Gig In The Sky" v působivém duetu sester McBroomových.
Nenechte si ujít tento nezapomenutelný večer!

Původně avizovaný projekt "The Pink Floyd Show UK" nemohl být bohužel z vážných zdravotních důvodů v týmu dokončen v původní sestavě a dříve plánovaném datu (Praha, 31.03.2020). Vzhledem k autorským právům projekt nese nový název THE PINK FLOYD LEGACY. Show se uskuteční v Kongresovém centru Praha dne 22. dubna 2020, nová, větší, ještě lepší!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sektor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: THE PINK FLOYD SHOW (UK) 31.3.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Původně avizovaný projekt "The Pink Floyd Show UK"
nemohl být bohužel z vážných zdravotních důvodů v týmu dokončen v původní sestavě a dříve plánovaném datu (Praha, 31.03.2020). Vzhledem k autorským právům projekt nese nový název THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox. Show se uskuteční v Kongresovém centru Praha dne 22. dubna 2020, nová, větší, ještě lepší!

THE PINK FLOYD LEGACY: featuring Paintbox na ticketportal.czPůvodně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžete tuto změnu akceptovat, lze uplatnit nárok na vrácení vstupného.

Prosíme, abyste tak učinili co nejdříve a uvolnili místa dalším zájemcům.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit POUZE DO PÁTKU 6. BŘEZNA 2020.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Team Ticketportal


Top