Detail info
Close

THE CULT

THE CULT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legendární kapela The Cult oslaví 40. výročí existence The 8424 Tour! Skupina vystoupí 23. července 2024 v ARCHA+.

Skupina The Cult oznamuje The 8424 Tour, kterým si připomene 40 let existence kapely a s nímž vycestuje pro Velké Británii a Evropě. V rámci výročního turné opráší hudebníci všech jedenáct alb ze své diskografie a spolu s fanoušky si připomenou ty nejlepší hity. The Cult zaujímají významné místo v hudební historii, a to především díky svému průkopnickému využití post-punku, hard rocku i experimentalismu. Ve své tvorbě se nebrání rozličným hudebním žánrům, ani inspiraci ostatními hudebními kolegy.
Díky své hudební zdatnosti, nekompromisnímu přístupu a podmanivé pódiové prezentaci si vytvořili nezaměnitelnou identitu a zároveň vytyčili nová teritoria, která zkoumají. Formativní a vlivná léta Billyho Duffyho (kytara) v manchesterském undergroundu nebo přelomový projekt Iana Astburyho (zpěv) “Gathering of the Tribes” zanechaly nesmazatelnou stopu v moderní hudbě a zásadním způsobem ovlivnily její vývoj.

The Cult vznikli v roce 1984 v Anglii. Za tu dobu se prosadili jako zásadní postpunková kapela, prodali miliony alb a získali řadu mezinárodních i amerických zlatých a platinových ocenění. Mimo jiné získali mezinárodní uznání díky albu Love z roku 1985, na kterém se objevila nestárnoucí rocková hymna „She Sells Sanctuary“ a také oblíbený single ,,Rain“. V roce 2022 The Cult vydali album Under the Midnight Sun. Recenze na osmipísňové album se shodují, že „neuhasitelní rockoví melodramatici mají stále oheň v očích“. Koncem roku 2023 Astbury a Duffy reformovali Death Cult pro sérii koncertních vystoupení, včetně jediného amerického koncertu v The Theatre at The Ace Hotel a omezené série koncertů ve Velké Británii, včetně vyprodaných koncertů v Brixton Electric. V prvních měsících roku 2024 kapela vystoupila v The Howard Stern Show a zahájila sérii vinylových reedicí celé řady svých kritikou oceňovaných alb.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top