Sons of Apollo

Sons of Apollo

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sons of Apollo v Brně 22.3.2020

Sons of Apolloje americká progresivní metalová superskupina. Vznikla roku 2016 v sestavě Jeff Scott Soto, Ron „Bumblefoot“ Thal, Billy Sheehan, Derek Sherinian a Mike Portnoy. Členové skupiny v rozhovorech uváděli, že nejde o vedlejší projekt, ale klasickou skupinu na plný úvazek.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: SONS OF APOLLO 22.3.2020 – SONO CENTRUM, BRNO

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu skupiny SONS OF APOLLO konajícího se dne 22.3.2020 v Brně. Nový termín koncertu není doposud znám. O termínu budete včas informováni.

 


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě, že je pro Vás změna termínu neakceptovatelná, je možné vstupenky vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top