Detail info
Close

Smetana a Dvořák v opeře

Smetana a Dvořák v opeře

Datum: 1. června 2024
Místo: Letní scéna Vyšehrad
Adresa: Soběslavova, Praha 2-Nové Město

Vstupenky

sobota
1
čvn 2024
20:00
Smetana a Dvořák v opeře
Přesun z 01.06.2023, nově 01.06.2024 od 20:00

Informace o akci

Smetana & Dvořák v opeře

Milí diváci, děkujeme za Vaši přízeň, bohužel jsme nuceni akci Smetana a Dvořák v opeře přesunout na rok 2024. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pokud by však někdo z Vás s novým termínem nesouhlasil, vstupenky může vrátit v místě zakoupení. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Pocta dvěma velikánům české hudby v srdci mýtického Vyšehradu, který byl oběma skladatelům inspirací a kde oba našli místo svého posledního odpočinku. V nejkrásnějších áriích Smetanových a Dvořákových oper se představí přední čeští a slovenští pěvci Iveta Jiříková (soprán), Peter Berger (tenor), Daniel Hůlka (basbaryton) a Vladimír Chmelo (baryton) za doprovodu komorního orchestru Virtuosi di Praga pod vedením Oldřicha Vlčka. Přijďte si poslechnout Libuši přímo na místě, kde podle pověstí věštila vznik Prahy, či Vodníka nad třpytící se Vltavou. Fascinující české kulturní dědictví na nejpamátnějším místě českého národa.
LIBUŠE - RUSALKA – PRODANÁ NEVĚSTA - JAKOBÍN – ČERTOVA STĚNA - ŠELMA SEDLÁK

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA: SMETANA A DVOŘÁK V OPEŘE, 1.6.2023, PRAHA

ZMĚNA:

akce SMETANA A DVOŘÁK V OPEŘE se v plánovaném termínu 1.6.2023 od 20:00 v místě Letní scéna Vyšehrad, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 1.6.2024. Čas i místo konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 22.5.2024.

 

Vstupné se vrací následovně:

-vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top