Sen noci svatojánské

LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI
Sen noci svatojánské

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sen noci svatojánské / A Midsummer Night’s Dream – William Shakespeare
V Praze hrajeme s anglickými titulky.
In Prague with English surtitles.

Letos naposledy uvidíme svatební crazy komedii o věčném bloudění v lese vztahů. Spletitý děj podobný snu, kde jednotlivé postavy podléhají kouzlu magické letní noci. Zrcadlo vývoje vztahu od první zamilovanosti až po manželskou krizi. Není lepší zemřít jako Pyramus a Thisba či Romeo a Julie dříve, než se do vztahu vkrade čas? Hra o lese, žárlivosti i vášni a hlavně o tresti květu zvaného Violka lásky, díky níž vidět neznamená vidět.

This is the last time this year to see a crazy comedy about eternal wandering in a forest of relationships revolving around a complex plot similar to a dream in which the characters are enthralled by the magic of a summer night, mirroring the development of a relationship from first love to marital crisis. Is it not better to die like Pyramus and Thisbe or Romeo and Juliet before Time inches its way into a relationship? It is a play about a forest, jealousy and passion and, above all, about a magical potion made from a flower called heart’s delight, thanks to which seeing is no longer seeing.

V inscenaci autorského tandemu SKUTR hrají / Cast
THESEUS & OBERON   David Prachař
HIPPOLYTA & TITANIE  Vanda Hybnerová
EGEUS & PUK    Csongor Kassai
LYSANDR    Petr Vančura
DEMETRIUS    Lukáš Příkazký
HERMIE    Hana Vagnerová
HELENA    Zuzana Stavná
POŘÍZ    Josef Polášek
KLUBKO    Marek Daniel
PÍŠŤALA    Václav Kopta
NOVOMANŽELÉ   Soňa Páleníková / Marie Poulová, Pavel Neškudla
ELFOVÉ A VÍLY  Leona Hančíková, Zuzana Havrlantová, Daniela Lebedová, Nikol Šneiderová, Palo Kršiak, Jiří Marek, Jaro Ondruš, Jindřich Panský

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top