SWEET: Finale - The Tour 2015

MEETFACTORY
SWEET: Finale - The Tour 2015

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Další příjemné překvapení podzimu – přijede se rozloučit Britská legenda SWEET!

Praha bude letos hostit britské glam/hard rockové hvězdy. V 70. letech si kapela SWEET doslova podmanila hudební svět. Na pódiích ale vystupují doposud. Doposud prodala 55 milionů alb a odehrála více než 120 koncertů. Jejich hity Ballroom Blitz, Fox on the Run, Love is Like Oxygen či Teenage Rampage dobyli vrcholy hitparád a jsou známé dodnes. V pražském klubu Meet Factory se SWEET zastaví 19. října v rámci celosvětové FINALE – The Tour 2015. Jak název napovídá, neměli byste si tyto velikány nechat ujít, SWEET se loučí se svou dlouhou hudební kariérou.

Pro každého fanouška SWEET je absolutní nutností zakoupit si speciální VIP TOUR balíček! Protože tato možnost se již nikdy nebude opakovat! SWEET totiž jedou své poslední turné!

VIP vstupenka zahrnuje
★ osobní setkání s kapelou, fotografování a autogramy
★ přednostní vstup do klubu
★ vstupenku na koncert Kromě toho fanoušci získají také exkluzivní merchandising (trička, plakáty, CD a další)! VIP balíčky jsou omezené !

V pražském klubu Meet Factory se SWEET zastaví 19. října v rámci celosvětové FINALE – The Tour 2015. Jak název napovídá, neměli byste si tyto velikány nechat ujít, SWEET se totiž loučí se svou dlouhou hudební kariérou!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top