SUMMER ARENA 2020 –  DĚTI RÁJE

SUMMER ARENA 2020
SUMMER ARENA 2020 – DĚTI RÁJE

Datum: 30. července - 18. září 2020
Místo: Brno, Ostrava, Praha, Liberec

KONCERTNÍ VERZE HITMUZIKÁLU DĚTI RÁJE

Vstupenky

Čtvrtek
30
Čvc 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – DĚTI RÁJE
BVV - BRNO

Brno

Sobota
15
Srp. 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – DĚTI RÁJE
Sobota
5
Zář. 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – DĚTI RÁJE
Pátek
18
Zář. 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – DĚTI RÁJE

Informace o akci

Koncertní verze HITmuzikálu Děti ráje

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy.

Nejde prvoplánově o rychlý výdělek pořadatelů a interpretů, ale jde především o snahu v této pro kulturu velmi nelehké době vyslat signál. Signál, že se něco děje, a že špička české hudební scény, byť v omezeném počtu, je schopna se dohodnout a odehrát i z jejich hlediska „komornější“ koncerty pro počet lidí, který neodpovídá běžným návštěvám jejich koncertů.

PRODEJ POUZE ONLINE

Případné vracení vstupenek

V dnešní době je to velmi aktuální a podstatné téma… Co by se stalo v případě, že by se musel zrušit např. jednotlivý koncert, nebo dokonce všechny koncerty v jednom městě. Ať z důvodu nařízení vlády, ministerstva zdravotnictví, či lokální samosprávy. Co nastane?

!! PŘI ZRUŠENÍ KONCERTU Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU SE VRACÍ VSTUPNÉ !!
Je to častý dotaz od zveřejnění tohoto projektu. Má to i svou logiku. Aktuálně mají totiž stovky tisíc lidí doma vouchery (vaučry) za zrušené akce v tomto roce. Festivaly, koncerty, divadelní představení atd. V případě tohoto projektu se nic nebude ani posouvat v čase např. na rok 2021, ani nahrazovat jinou akcí! To znamená... buďto teď anebo nikdy. 😊

Na mapě

Doporučené

Top