SUMMER ARENA 2020 – ČECHOMOR

SUMMER ARENA 2020
SUMMER ARENA 2020 – ČECHOMOR

Datum: 22. - 29. července 2020
Místo: Amfiteátr Jihlava, BVV - BRNO Brno

ČECHOMOR AKUSTICKY

Vstupenky

Středa
22
Čvc 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – ČECHOMOR
Středa
29
Čvc 2020
20:00
SUMMER ARENA 2020 – ČECHOMOR
BVV - BRNO

Brno

Informace o akci

Čechomor akusticky

Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo.
„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.
Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady), Lukáš Čunta (basa) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy.

Nejde prvoplánově o rychlý výdělek pořadatelů a interpretů, ale jde především o snahu v této pro kulturu velmi nelehké době vyslat signál. Signál, že se něco děje, a že špička české hudební scény, byť v omezeném počtu, je schopna se dohodnout a odehrát i z jejich hlediska „komornější“ koncerty pro počet lidí, který neodpovídá běžným návštěvám jejich koncertů.

PRODEJ POUZE ONLINE

Případné vracení vstupenek

V dnešní době je to velmi aktuální a podstatné téma… Co by se stalo v případě, že by se musel zrušit např. jednotlivý koncert, nebo dokonce všechny koncerty v jednom městě. Ať z důvodu nařízení vlády, ministerstva zdravotnictví, či lokální samosprávy. Co nastane?

!! PŘI ZRUŠENÍ KONCERTU Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU SE VRACÍ VSTUPNÉ !!
Je to častý dotaz od zveřejnění tohoto projektu. Má to i svou logiku. Aktuálně mají totiž stovky tisíc lidí doma vouchery (vaučry) za zrušené akce v tomto roce. Festivaly, koncerty, divadelní představení atd. V případě tohoto projektu se nic nebude ani posouvat v čase např. na rok 2021, ani nahrazovat jinou akcí! To znamená... buďto teď anebo nikdy. 😊

Galerie

picture SUMMER ARENA 2020 – ČECHOMOR

Na mapě

Doporučené

Top