SOUTĚŽ DETEKTIVŮ: VRAŽDA V PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNĚ

SOUTĚŽ DETEKTIVŮ: VRAŽDA V PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNĚ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SOUTĚŽ DETEKTIVŮ ONLINE: VRAŽDA V PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNĚ
Detektivní hra s moderátorem v živém přenosu, ve které spolu se svým týmem postupně rozplétáte záludný zločin.

Video z místa zločinu, výslechy podezřelých, skupina soudních lékařů a forenzních analytiků vám s tím pomohou. Ke hře nejsou potřeba žádné speciální vědomosti nebo dovednosti, pouze logika, intuice, dedukce a trocha štěstí!

Váš tým hraje proti ostatním týmům. Vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů. Body můžete získat nejen za odhalení skutečného zločince, ale i za přesnost stanovení motivů a skutečností, a to nejen v závěru hry, ale i v jednotlivých kolech.
JEDNA VSTUPENKA PLATÍ PRO TÝM 3 - 6 HRÁČŮ

POKYNY:
- Vytvořte tým 3 - 6 hráčů.
- Hráči nemusí být na stejném místě. Pokud se však na stejném místě nacházíte a sdílíte i stejný počítač, doporučujeme 1 počítač pro max. 2 hráče.
- Název vašeho týmu společně s kódem vstupenky sdělte nejpozději 1 den před hrou na e-mail info@endorfin.cz anebo telefonicky na +420 725 944 311.
- Je důležité, aby název týmu znali všichni vaši spoluhráči.
- V den hry obdržíte e-mailem odkaz pro připojení na Zoom meeting. Otevřete ho i ve webovém prohlížeči, není nutné stahovat aplikaci Zoom. Odkaz přepošlete ostatním spoluhráčům.
- 30 minut před začátkem hry se vy i vaši spoluhráči přes odkaz připojte do hry. Ke hře se pak stačí vrátit až těsně před začátkem.
- Zbytkem hry Vás už provede moderátor.

Tým: hráči jednoho týmu se mohou nacházet na různých místech. Budete propojeni prostřednictvím online aplikace, ve které se budete moct navzájem vidět, diskutovat a řešit zločin.
Technické požadavky: PC a internet, není nutné cokoliv instalovat.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top