SK Slavia Praha - SFC Opava

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - SFC Opava

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přijďte v zápase s Opavou fandit Slavii a pěknému fotbalu! Zápas se hraje v sobotu 22. února od 14:30 na stadionu v Edenu a vstupenky jsou již v předprodeji.
 
Gól Klub - místo v této zóně vám zaručí také přístup do Klubového patra. Catering obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny. Rádi bychom Vás v prostorách Gól Klubu požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.
 
Legenda Klub - Catering obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.
 
Internacionál Klub - V této kategorii je občerstvení a neomezená konzumace piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny, přímo nad lavičkami náhradníků.
 
VIP Box - fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a užijte si fotbal naplno. Pro objednání VIP Boxů se prosím obraťte na lenka.hobzova@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636. Rádi bychom Vás v prostorách VIP boxů požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.
 
Při nákupu online lze čerpat Cashback, kdy v posledním kroku zadáte číslo svojí Cashback karty.
Top