SHAPE presents CATNAPP + PUCE MARY + TUTU + UMBRA

MEETFACTORY
SHAPE presents CATNAPP + PUCE MARY + TUTU + UMBRA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CATNAPP (AR/DE)
Catnapp alias Amparo Battaglia kombinací R&B, rapu, breakbeatu, popu, drum'n'bassu a jinch žánrů vytváří intenzivní, místy nostalgickou atmosféru s tučnými beaty. Její songy sahají od jednoduchých dívčích popěvků s 4/4 rytmem po nejhlubší děsivé dětské vzpomínky s nabušenými synťáky a pady.
soundcloud.com/catnapp

Puce Mary (DK)
Puce Mary alias dánská producentka Frederikke Hoffmeier vydala první desku před 5 lety. Od té doby její releasy zdobí katalogy labelů jako Posh Isolation nebo PAN. Její noisové performance nasáklé dědictvím industriální hudby používají sample či hlas pouze jako strukturu a výchozí bod pro práci s texturou zvuku.
puce-mary.bandcamp.com
 
Umbra (RS)
Umbra alias Marije Balubžić žije a tvoří mezi Bělehradem a Vídní. Umbra vkládá svoje temně vokální zvuky do loopu, a přetavuje tak zpěv do hluku, akordů a rytmů. Její album Unglued vyšlo v roce 2017 na labelu Baba Vanga.
soundcloud.com/umbra-balubdzic

TUTU (ES)
Sety od Tutu jsou ódami na život, mezi čistým adrenalinem a nejčistější zvědavostí. V spektru od bass house a kosmického trancu po abstraktní grime, schizofrenické tribální rytmy a acid techno. Tutu za gramofony zaručuje rychlou jízdu od undergroundové scény po nejexperimentálnější tracky.
soundcloud.com/tutumusique

Na mapě

Doporučené

Top