SHALOSH (Izrael)

JAZZ MEETS WORLD
SHALOSH (Izrael)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Gadi Stern - piano / David Michaeli - kontrabas / Matan Assayag -  bicí

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí Ministerstvem zdravotnictví ČR koncert SHALOSH (Izrael) v náhradním termínu 2. 12. 2020 od 19:30 a v místě Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2 (původně 12. 5. 2020 19:30) proběhne zdarma jako živý internetový přenos (free livestream) na tomto odkazu:

https://youtu.be/in1cplI9RVs 

Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení. 

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce, se koncert který se měl konat dne 15.5.2020 , přesouvá na náhradní termín 2.12.2020.  Vstupenky zůstávájí v platnosti.

 

 

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA: SHALOSH (Izrael) 2.12.2020 19:30 Novoměstská radnice, Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí Ministerstvem zdravotnictví ČR koncert SHALOSH (Izrael) v náhradním termínu 2. 12. 2020 od 19:30 hodin a v místě Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, Praha 2 (původně 12. 5. 2020) proběhne zdarma jako živý internetový přenos (free livestream) na tomto odkazu kanálu YouTube:

https://youtu.be/in1cplI9RVs

Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top