Roman Dragoun & Michal Žáček - Akusticky

Roman Dragoun & Michal Žáček - Akusticky

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

info 16.12.2021 - KONCERT SE PŘESOUVÁ na nový termín 3.dubna 2022 od 19:00 hod
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prosíme, vyčkejte dalších informací.
Vstupné se do oznámení nového termínu nevrací.
Team Ticketportal.cz
***

MUSICA HOLEŠOV

DRAGOUN + ŽÁČEK akusticky

Neděle 3. dubna v 19.00, Velká sál zámku Holešov         

Inspirační setkání skladatele mnoha rockových hitů, zpěváka Romana Dragouna s instrumentálním virtuózem na dechové nástroje Michaelem Žáčkem. Akustický recitál čerpá z Dragounových sólových alb Piano a Samota. Komorní podoba písní jej představí nejen jako skvělého zpěváka, ale také jak bravurního vypravěče zhudebněné poezie duchovních, ale i lidských témat.

Člen beatové síně slávy, osobnost českého rocku Roman Dragoun, čerstvý pětašedesátník, prošel řadou významných rockových kapel ať již to bylo dávné Futurum, později Stromboli, nyní Progres II, je také mnoha posluchačům známý jako Ježíš s legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar. Před časem byl posluchači radia BEAT zvolen do elitní sestavy českých rockových hvězd Supergroup po boku Střihavky, Pavlíčka či Gumy Kulhánka.  

Michal Žáček, čaroděj dechových nástrojů, spolupracuje s celou plejádou rockových ,ale i jazzových interpretů a nikdy nechybí tam, kde je příležitost k improvizaci. V Holešově se představil jako člen seskupení Vlasty Redla. Nejznámější je jeho spolupráce s Richardem Müllerem nebo kapelou No Name.

 

Vstupné 190.- Kč

Snížené 130 ,- Kč

Kapacita 200

 

Nastavitelná sleva v nákupním košíkuTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Roman Dragoun & Michal Žáček - Akusticky
Top