Detail info
Close

ROD STEWART

ROD STEWART

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Sir Rod Stewart se po téměř osmi letech vrací do pražské O2 areny. Přiveze do ní své turné Global Hits do Prahy se speciální show.

Rod Stewart je jedním z nejprodávanějších umělců v historii hudebních nahrávek, podle odhadů se po celém světě prodalo 250 milionů desek a singlů. Jeho písně včetně celosvětových hitů jako "Maggie May", "Da Ya Think I'm Sexy", "Baby Jane", "The First Cut Is The Deepest", "I Don't Want To Talk About It", "Tonight's The Night", "You Are In My Heart", "Hot Legs", "Forever Young" a "Sailing". Kromě brilantního živého vystoupení Rod Stewart nadchne své fanoušky již pět desetiletí.

Jeho charakteristický hlas, styl a autorství písní přesáhly všechny žánry populární hudby, od rocku, folku, soulu, R&B až po Great American Songbook; je tak jednou z mála hvězd, která se těšila z alb, jež se umisťovala na předních příčkách hitparád po celé desetiletí své kariéry. Získal nespočet nejvyšších ocenění v oboru, mezi nimiž nechybí dvě uvedení do Rock and Rollové síně slávy, cena zakladatelů ASCAP za písňovou tvorbu, autor bestsellerů New York Times, Grammy™ Living Legend a v roce 2016 se oficiálně stal "Sirem Rodem Stewartem" poté, co byl v Buckinghamském paláci pasován na rytíře za své zásluhy v oblasti hudby a charity.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top