ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE - Aleš Brichta Project...

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE - Aleš Brichta Project...

Datum: 22. prosince 2021
Místo: Kulturní dům Barikádníků
Adresa: Saratovská 20, Praha 10-Strašnice

Vstupenky

středa
22
pros. 2021
18:00
ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE - Aleš Brichta Project...
PŘESUN (17.12.20/08.04.21)/NOVĚ: 22.12.2021, 18:00

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 22.12.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 30. ZÁŘÍ 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal.cz

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít "Rockové Vánoce na Barče"!
ALEŠ BRICHTA PROJECT, ALKEHOL, HATTRICK

Každoroční vánoční mejdan Aleše Brichty musel být o rok přesunut a letos budou mít na programu opravdovou klasiku: Aleš Brichta Project, Alkehol a speciální set představí jedinečná formace Hattrick.

Hattrick

Petr "Kuna" Buneš a Ota Hereš vyzvali ke spolupráci Aleše Brichtu a vzniklo unikátní dílo, rocková deska s texty výhradně na fotbalové téma.

Alkehol
Již v roce 1991 se taktéž Ota Hereš a Petr "Kuna" Buneš, kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor domluvili, že si složí pro zábavu pár písní v jiném než thrashovém stylu s texty týkající se hospodské tématiky. Většina těchto již nesmrtelných hitů po mnoha letech opět zazní na Barče!

Aleš Brichta
pak mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

Takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět! Neváhejte, Barča není nafukovací!


Vstupné: 450 Kč (předprodej) / 500 Kč (v den konání a na místě)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
koncert na stání / Sleva 50% pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech i na internetu / bezbariérový přístup ANOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top