Princové jsou na draka / LSH 2018

Princové jsou na draka / LSH 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Princové jsou na draka

Dělání, dělání, všechny smutky zahání ... Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě ... Kdyby se v komnatách, běhoun jak hrom natáh ... Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí ...

To vše jsou písničky ze slavné televizní pohádky Princové jsou na draka. Autoři Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř napsali spoustu krásných písní, ale tyto se staly opravdovými hity. A tak se příběh smutné princezny Lenky a krále, který si neumí poradit ani s kralováním ani s drakem, stal stálicí televizní zábavy. A v roce 2015 – 35 let od televizní premiéry – jsme jej převedli i na divadelní prkna.

Úsměvné vyprávění o tom, že dělání opravdu všechny smutky zahání, a to nejen pohádkovým princeznám, nebude ve všem na divadle kopírovat svou televizní předlohu, ale rozhodně se bude jednat o zábavný originální a veselý pohádkový muzikál.

Malí i velcí diváci se s námi mohou přenést do pohádkově bláznivého světa a s chutí si poslechnou nebo i třeba společně zazpívají známé a přesto neotřelé Svěrákovy a Uhlířovy písničky.

Hrají: Libor Jeník, Barbora Mottlová, Jan Jedlinský, Přemysl Houška, Štěpánka Prýmková, Vojtěch Matějíčka, Dominika Býmová, Martin Stránský, Eliška Jansová, Michal Maléř, Petr Pěknic, Jana Stránská, Marta Vítů, Veronika Barešová, Eliška Hamplová Autor: Jiří Chalupa, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř Režie: Vít Prýmek Žánr: muzikál, představení pro děti Délka: 90 min. Premiéra: 11.04.2015 Produkce: Lukáš Sýkora Upozornění: Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

V případě nepříznivého pořasí se představení přesouvají do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9. O případném přesunu budeme informovat na www.letniscenaharfa.cz v den konání cca 3 hodiny před začátkem představení.

Na mapě

Top