Pondělní večery - host Michael Hejč

Pondělní večery - host Michael Hejč

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pondělní večery v Muzeu Salvadora Dalí v Praze

Host: Michael Hejč

Program večera
18.00 - 18.30 příchod do muzea, Welcome Drink
18.30 - 18.50 komentovaná prohlídka muzea
19.00 - 19.30 hudební vystoupení Michaela Hejče doprovodí členky Dětského baletu Praha
19.30 - 19.45 krátké setkání s umělcem

Od 1. prosince využijte při nákupu vstupenek na večer s Michaelem Hejčem speciální akci Mikuláš 2021, kdy ke každé zakoupené vstupence dostanete další zdarma! 

Talentovaný houslista Michael Hejč, přezdívaný často jako česká Vanessa Mae, se narodil 10. ledna 1983 v Praze. Roku 1988 začal aktivně studovat hru na housle. V roce 1998 byl přijat na pražskou konzervatoř s klasickou hrou na housle, kde mu ještě kromě houslí přibyla hra na klarinet, klavír a flétnu. O pět let později (2003) se zúčastnil mezinárodní soutěže Yamaha kde se umístil na 1. místě v oboru houslí a tentýž rok úspěšně odmaturoval. Ve studiu pokračoval na Vyšší odborné škole hudební a diplomovou práci věnoval světové houslistce Vanesse Mae.
Už roku 2001 přičichl i k jinému žánru než ke klasickému a začal se věnovat také hudbě populární, kdy první popud byla možnost spolupracovat s tureckou zpěvačkou Asli.
Michael také vystupoval s Darou Rolinc, americkou rockopera zpěvačkou Angel Eyedelism a zpěvačkou Zuzou Novou s kterou na připravovaném albu bude mít společný duet.
Michael tvrdí, že housle rozhodně nejsou určeny jen pro chladné a nudné koncertní sály. www.michaelhejc.net.  

Pořadatel věnuje 10 % výtěžku Sdružení ochrany opuštěných dětí - www.sood.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top