PUBLIC SERVICE BROADCASTING / UK

PUBLIC SERVICE BROADCASTING / UK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Public Service Broadcasting se po roce vrátí na místo činu

18:30 doors a 19:30 start

Britská kapela Public Service Broadcasting se přesně po roce vrátí na místo činu - 16. listopadu opět vystoupí v pražském Futurum Music Baru. Koncert se uskuteční v rámci evropského turné, které je vyvrcholením jejich doposud nejúspěšnějšího období, jež nastalo po vydání opěvovaného alba Every Valley (4. místo v UK album chart).

Podzimní evropské turné Public Service Broadcasting obsahuje 21 zastávek ve 12 zemích. Kapela turné vykopne stylově v prestižní Royal Albert Hall, která se vyprodala během několika hodin.

Frontman kapely J. Willgoose, Esq. k turné poznamenal: "Jsme opravdu rádi, že dostaneme šanci vrátit se zpět do Evropy, abychom celou jízdu týkající se Every Valley dokončili. Návrat do míst jako Amsterdam, Praha, Madrid a Stockholm a přidání nových měst, jako je Lipsko, Stuttgart a Malmö, dělají z našeho turné vzrušující cestu - opravdu se moc těšíme."

Galerie

picture PUBLIC SERVICE BROADCASTING / UK
picture PUBLIC SERVICE BROADCASTING / UK

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: PUBLIC SERVICE BROADCASTING (UK) 16.11.2018 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu skupiny  PUBLIC SERVICE BROADCASTING (UK)
v termínu 16.11.2018, s původním začátkem koncertu od 18:00 hod., a v místě Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5.

 

Samotný začátek hudební produkce se posouvá na 19:30 hod. Datum a místo koncertu zůstávají beze změny. Otevřeno bude od 18:30 hod.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Uhrazené vstupné se nevrací.Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top