Detail info
Close

PETR ŠPAČEK solo acoustic

PETR ŠPAČEK solo acoustic

Datum: 19. - 22. srpna 2024
Místo: Letohrad, Čistá u Litomyšle, Mikulov, Znojmo

Vstupenky

pondělí
19
srp. 2024
19:00
PETR ŠPAČEK solo acoustic
úterý
20
srp. 2024
19:00
PETR ŠPAČEK solo acoustic
Kostel sv. Mikuláše

Čistá u Litomyšle

středa
21
srp. 2024
19:00
PETR ŠPAČEK solo acoustic
čtvrtek
22
srp. 2024
19:00
PETR ŠPAČEK solo acoustic

Informace o akci

Chtěli byste celý koncert poslouchat violoncello a violoncello a spoustu violoncell najednou? Tak neváhejte a přijďte zažit jedinečnou příležitost slyšet Petra Špačka se svou solo acoustic show. Petr běžně vystupuje se svým bandem ve vyprodaných sálech po celé ČR i v zahraničí, tentokrát však přichází s novým “acoustic” programem, při kterém předvádí se svým looperem téměř nemožné věci. 

Nenechte si to ujít! 

Na programu zahraje nejen písně od Coldplay, Sama Smithe, Maroon 5, Imagine Dragons, Ed Sheerana, ale zazní i několik skladeb z klasické hudby jako např. Preludium G od Bacha, či jedna z nejtěžších violoncellových skladeb od Kodályho, Petr navíc představí i několik svých autorských skladeb. 

Petr Špaček vystudoval violoncello na jedné z nejprestižnějších amerických hudebních univerzit - New England Conservatory v Bostonu. Vyhrál mezinárodní soutěž Českého rozhlasu a jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. V září 2021 naplno odstartoval sólovou dráhu vyprodaným pražským Rudolfinem. Od té doby se velmi rychle se dostal do povědomí široké veřejnosti svými populárními koncerty doprovázenými humornými průpovídkami. Koncerty mají v sobě originalitu, náboj, veselost a nevšední atmosféru. Přijďte to zažít na vlastní kůži!!!
 
Délka koncertu: 75 minut bez přestávky 
Vstupenky jsou k sezení.
www.spacekpetr.com

 

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!! 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top