PACO DE LUCÍA

PACO DE LUCÍA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PACO DE LUCÍA
5th FESTIVAL COLORES FLAMENCOS
25.-28.7.2013 OLOMOUC

www.flamencool.cz

Fenomenální španělský kytarista Paco de Lucía, bude letošní hvězdou festivalu Colores flamencos. Divákům se představí se svojí doprovodnou sedmičlennou skupinou, v nádherném prostředí Horního náměstí v Olomouci.

Paco de Lucia (guitar)
Antonio Sanchez (2nd guitar)
Antonio Serrano (keyboard, harmonica)
Alain Perez (bass guitar)
Piraña (percussion)
Rubio (vocal)
David de Jacoba (vocal)
Farruco (dance)

Letos šestašedesátiletý Paco de Lucía je bezpochyby jedním z největších žijících hudebníků. Fenomenální kytarista a skladatel dokázal dostat flamenkový žánr do podvědomí světové hudební veřejnosti a také díky jemu se v roce 2010 stalo flamenco světovým dědictvím UNESCO. Paco de Lucía vydal více jak 30 alb na kterých spolupracuje s hudebníky světových jmen jako Chick Corea či Larry Corryel. Díky setkání s kytarovými velikány Johnem McLaughlinem a Al Di Meolou vznikla kultovní nahrávka “Friday Night in San Francisco. Virtuózní kytara Paca de Lucíi zní také v mnoha filmech Carlose Saury a ve filmu Vicki Cristina Barcelona v režii Woodyho Allena. Když Paco de Lucía jako první flamencový kytarista nahrál novou verzi slavného koncertu Aranjuez, sám autor Joaquín Rodrigo se vyjádřil, že nikdy neslyšel brilantnější nahrávku svého díla.
Je držitelem několika čestných doktorátů na prestižních universitách a jako první španělský hudebník obdržel tento titul na legendární Berklee College of Music.
Společně s Pacem de Lucíou vystoupí také jeden z nejvýznamnějších flamencových tanečníků současnosti, slavný Farruco. Tento tanečník pochází z nejvýznačnější flamencové dynastie Los Farrucos a je vnukem legendárního El Farruca.

Info ZTP/P zde!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PACO DE LUCÍA

Na mapě

Top