PACIFIK SLAVÍ „PADE“ A VÁNOCE V JEDNOM

PACIFIK SLAVÍ „PADE“ A VÁNOCE V JEDNOM

Datum: 12. prosince 2021
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

Neděle
12
pros. 2021
19:00
PACIFIK SLAVÍ „PADE“ A VÁNOCE V JEDNOM

Informace o akci

Začátkem letošního roku nás opustila legenda trampingu, trampské písně, chodící databanka, kamarád, ale hlavně kapelník skupiny Pacifik, Tony Linhart. Jeho náhlý odchod bez rozloučení přesto neznamená konec Pacifiku. Nikdo nemůže a nechce „Tondu“ ve skupině nahradit, ale proč si dál nepřipomínat dnes již hudební evergreeny nejen od táborových ohňů? Život nám připravuje různé překážky a ty je nutné překonávat. Pacifik jede dál!

Přijměte pozvání Heleny, Martiny, Andělína a Jirky, na dnes již tradiční setkání v době adventu do pražského Divadla Gong. Přesněji: Vánočně laděný program spojený s oslavou 50. narozenin skupiny Pacifik. Poznamenejte si do kalendáře neděli 12.12.2021 se startem v 19:00.

 

Vážení návštěvníci!

Vstupenky se většinou prodávají s několikaměsíčním předstihem. Bohužel nemáme věšteckou kouli. Ani si nedovolíme odhadnout hygienicko-protiepidemické opatření Ministerstva zdravotnictví platné v den konání vašeho programu. Tyto informace pravidelně zveřejňujeme na našich internetových stránkách www.divadlogong.cz.

Do odvolání neprodáváme vstupenky na konkrétní místa k sezení. Obecně se jedná o všechny koncerty a představení pro děti a mládež. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení.

Divadlo GongTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top