Detail info
Close

OSTRAVA V PLAMENECH

OSTRAVA V PLAMENECH

Datum: 3. srpna 2024
Místo: Dolní oblast Vítkovice
Adresa: Ruská 2993, Ostrava-Vítkovice

Vstupenky

sobota
3
srp. 2024
12:00
OSTRAVA V PLAMENECH

Informace o akci

10. ročník festivalu Ostrava v plamenech nabídne kapely z celého světa. 

Udo Dirkschneider je headlinerem Ostravy v Plamenech: slavíme 10 let metalové jízdy

Ocelové a kulturní srdce České republiky - Ostrava zažije metalovou událost roku. Na 10. ročník festivalu "Ostrava v Plamenech", který proběhne v sobotu 3. srpna roku 2024, dorazí legenda světového metalu - Udo Dirkschneider se svou kapelou U.D.O. 

Udo Dirkschneider je považován za jednoho z nejproslulejších umělců v oblasti metalu. Jeho hlas a charisma ho povýšily na piedestal v historii hudby. Udo je neodmyslitelně spojen se skupinou Accept, kde působil jako frontman a zpěvák. Jedním z členů jeho současné kapely je baskytarista Peter Baltes, který byl taktéž členem legendárních Accept.

Do Ostravy přiveze průřez svými největšími hity, kterých je nesčetně mnoho. Fanoušci se mohou těšit na hity jako "Animal House", "Metal Heart", "They Want War" a mnoho dalších, které se staly hymnami pro celé generace. Toto vystoupení se tak stane pro festival výjimečným okamžikem, který propojí minulost a současnost metalu. 

Udo se do Ostravy velmi rád vrací a vždy má beznadějně vyprodáno dlouho dopředu. Jeho letošní koncert byl vyprodaný téměř půl roku předem.

Vedle této legendy světového metalu si fanoušci užijí vystoupení dalších osmi kapel z celého světa. Napří. z Islandu, Itálie nebo Austrálie.

Uvidíme mezinárodní formaci Beast In Black sídlící ve Finsku. Vznikla v roce 2015 a přináší jedinečné spojení heavymetalových prvků s moderními vlivy a zvukem evokujícím 80 léta. Kapela si získala oblibu zejména díky charizmatickému vokálu frontmana Antona Kabanena, který dokáže zpívat až neuvěřitelně vysoko. Jejich nedávné světové turné bylo prakticky celé vyprodané.

Další zvučným jménem je Phil Campbell and the Bastard Sons. Jak už název napovídá, tato kapela z Anglie je vedená ex-kytaristou Motörhead, Philem Campbellem. Jeho tvorba je stále hybnou silou v rockové hudbě i poté, co se po Lemmyho odchodu z tohoto světa rozpadli Motörhead. Po světě již nechodí příliš těch, kterým bez pochybnosti můžeme říkat rocková hvězda. Phil Campbell do této exklusivní party rozhodně patří.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH
picture OSTRAVA V PLAMENECH

Na mapě

google maps
Top