ORDEN OGAN - Final Days Tour

ORDEN OGAN - Final Days Tour

Datum: 12. února 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

sobota
12
ún. 2022
19:00
ORDEN OGAN - Final Days Tour

Informace o akci

POZOR! Plánované jarní turné německé metalové kapely ORDEN OGAN se přesouvá na únor 2022!

Covid-19 bohužel nadále sužuje celý svět a plánované turné zahraničních kapel se hromadně přesouvají na pozdější termíny, kdy už, jak všichni doufáme a věříme, bude vše v pořádku a budeme si moci bez obav a bez omezení užít jejich vystoupení. Dalším přesunutým turné je „Final Days Tour“ německé metalové kapely ORDEN OGAN. Svou novou desku „Final Days“ představí kapela ORDEN OGAN ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café v novém termínu – 12. 2. 2022!

Speciálními hosty koncertu zůstávají kapely BROTHERS OF METAL (Swe) a WIND ROSE (Ita).

Bude to další skvělá show, na kterou nezapomenete, jen si na ni musíte trochu déle počkat!

Upravte si tedy datum koncertu ORDEN OGAN ve svých plánovačích na 12. 2. 2022, ať na tuto parádní dobrodružnou výpravu do ZLÍNA, Masters of Rock Café nezapomenete!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top