OOMPH!

OOMPH!

Datum: 1. dubna 2023
Místo: MeetFactory
Adresa: Ke Sklárně 3213/15, Praha 5-Smíchov

Vstupenky

sobota
1
dub. 2023
20:00
OOMPH!
MeetFactory

Praha

Informace o akci

Znovuzrození OOMPH! zavítají v rámci evropského turné na jaře 2023 do PRAHY!

OOMPH! – 1. 4. 2023, PRAHA, MeetFactory

Znovuobjevení a kontinuita! OOMPH! jsou se vrací! Tato německá induastrial/rock/metalová kapela se už víc jak tři desetiletí pojí se synonymem sebeobnovy, průkopnického ducha a bezstarostné kreativity. Tito Němci vyrostli na EBM, rocku a nové vlně, v 90. letech tak náhodně založili nový subžánr (tzv. Neue Deutsche Härte, který ovlivnil např. služebně mladší Rammstein a mnoho dalších). Byli vlastně crossoverovou kapelou dříve, než vůbec vznikl crossover. O pár let později se do jejich hudebních sítí chytily zástupy fanoušků s rozmanitým hudebním vkusem. OMMPH! Pravidelně okupovali nejvyšší příčky hitparád. Sympatičtí Crap, Dero a Flux dokonce získali i platinovou desku za „Wahrheit oder Pflicht“ v roce 2018. V roce 2019 vydali své 13. album „Ritual“, dosud jejich nejagresivnější a nejtemnější album. Zuřivé, oldschoolové, chytlavé, taneční, moderní, šílené…takové přívlastky si album vysloužilo. „Ritual“ se zabývá politikou, válkou a zneužíváním. A jako vždy, je to výmluvné, kontroverzní, nevyzpytatelné a…nevyhnutelné, stejně jako OOMPH!

OOMPH! nyní dokončují práce na novém albu, které přijedou představit Evropě na začátku roku 2023! A zároveň zde bude představen i nový zpěvák kapely! Bude to opravdu velké znovuzrození a znovuobjevení a bude to opět originální, nepolapitelné, překvapující…bude to OOMPH!!

V PRAZE, MeetFactory se OOMPH! objeví 1.4.2023 a není to žádný Apríl!

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top