Novoroční koncert

Novoroční koncert

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

NOVOROČNÍ KONCERT
Bohemian Symphony Orchestra Prague
Noema Erba soprán
Daniel Klánský baryton
Dirigent Martin Šanda

Říká se, že kvalitu prověříte jedině časem. V případě děl, která zazní v podání světově uznávaného Bohemian Symphony Orchestra Prague, lze mluvit o prověření staletími. Poslechněte si světoznámé skladby hudebních velmistrů.
Koncert nabídne svátečně laděný, a přesto dokonale pestrý hudební mix, kde si každý najde svoji oblíbenou melodii. Nebudou v něm chybět tradiční skladby jako árie "Měsíčku na nebi hlubokém" z Dvořákovy Rusalky, "Lippen Schweigen" z Lehárovy Veselé vdovy, či árii Toreadora z Bizetovy Carmen, ale také například skladba The Preyer, která v podání Céline Dion a Andrea Bocelliho uchvátila miliony posluchačů. Jako sólisté se představí sopranistka Noema Erba a hostující sólista Národního divadla Daniel Klánský. Orchestr povede jeho šéfdirigent Martin Šanda.

Program:
G. Puccini: Gianni Schicchi - "O mio babbino caro"
A. Dvořák: Rusalka - árie "Měsíčku na nebi hlubokém"
A. Dvořák: Symfonie Novosvětská "Largo"
J. Brahms: Uherský tanec č.5
G. Bizet: Carmen - předehra
A. Dvořák: Slovanský tanec č. 8
C. Armstrong: Love Actually - Portugese Love Theme
G. Bizet: Carmen - árie Toreadora
a další
Délka koncertu cca 65 minut

Bohemian Symphony Orchestra Prague
si připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami kapel Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co dočinění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.
Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Na české scéně uvádí BSOP mimo jiné řadu abonentních koncertů v Obecním domě v Praze.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Parter) / zvláštní sekce pro vozíčkáře a držitele průkazu NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Novoroční koncert
Top