NERVOSA + WARBRINGER

NERVOSA + WARBRINGER

Datum: 26. - 27. března 2022
Místo: Zlín, Praha

Vstupenky

sobota
26
bře. 2022
20:00
NERVOSA + WARBRINGER
Neděle
27
bře. 2022
20:00
NERVOSA + WARBRINGER
Klub Storm

Praha

Informace o akci

Brazilské kvarteto thrash-metalových divoženek NERVOSA dorazí spolu s thrashery WARBRINGER v březnu 2022 na 2 koncerty do ČR!

Nekontrolovatelný thrash/death metalový vichr přichází! Kapely NERVOSA a WARBRINGER jsou připraveni plnou silou zasáhnout Českou republiku! Nejvyšší stupeň ohrožení vykazují dvě města - ZLÍN a PRAHA!

Obě města by měla v březnu 2022 zvýšit obezřetnost!

26. 3. 2022 ZLÍN, Masters of Rock Café

27. 3. 2022 PRAHA, Nová Chmelnice

Čtyři oblíbené, talentované a nevšední krásky z kapely NERVOSA zde dorazí v rámci svého „Double The Thrash Tour 2022“ a nenechají za sebou nic než chaos! Přesněji „Perpetual Chaos“ (2021), protože tak se jmenuje jejich letošní novinka, se kterou úspěšně bourají světové hitparády! Nová sestava kapely (Diva Satanica (zpěv), Mia Wallace (baskytara), Eleni Nota (Bicí) a zakladatelka kapely Prika Amaral (kytara)) udeří v březnu 2022 svou neúprosnou silou a předvede omamnou směs thrash-metalu, kořeněného death-metalovými výpady. Nechte se chytit do těžkého, vysokorychlostního víru kapely NERVOSA!

A to není vše! Thrash-metalovou smršť zdvojnásobí druhá kapela turné, američtí thrasheři WARBRINGER, vlajková loď nové vlny thrash metalu. Jejich divoký, agresivní a nezkrotný thrash metal si velmi rychle získal srdce mnoha fanoušků po celém světě a jejich live shows jsou přímo pověstné! WARBRINGER už si zahráli na jednom pódiu např. S Megadeth, Iron Maiden, Slipkont, Testament, Arch Enemy, Kreator, Exodus a mnoha dlašími velkými jmény v oboru. Jejich tvorba je velmi svěží a vzrušující. Personální změny se nevyhnuly ani této bandě, ale současná sestava je považována za tu nejsilnější vůbec! Aktuální deska „Weapons Of Tomorrow“ vyšla v dubnu 2020 a kapela už nyní maká na dalším hudebním dítku!

A do třetice, speciálním hostem obou koncertů bude švédské thrash metalové trio WARFECT. Tato banda přináší světu svůj black/thrash už více než deset let. Na kontě mají 4 alba, a to poslední „Spectre Of Devastation“ (2020) hodlají provětrat i na tomto turné!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture NERVOSA + WARBRINGER

Na mapě

Top