NEIL  ZAZA

NEIL ZAZA

Datum: 22. května 2022
Místo: Drive Club
Adresa: F. X. Richtra 190, Holešov

Vstupenky

Neděle
22
kvě. 2022
19:30
NEIL ZAZA
Drive Club

Holešov

Informace o akci

Neil Zaza se po předloňském fantastickém úspěchu vrací do Holešova

Neil ZAZA vysoce uznávaný americký virtuózní kytarista se po třech letech opět vrací se svým triem do Holešova, kde v neděli 22. května večer představí své letošní album Vermeer. Koncert v zámeckém Drive Clubu začíná v 19.30.

Neil ZAZA kromě svých sólových aktivit a koncertů, je zároveň vyhledávaným koncertním spoluhráčem světových mistrů jako Steve Vai , Dweezel  Zappa či Joe Satriani, které doprovází na jejich turné. Metalová část rockové veřejnosti si ho také pamatuje jako člena skupiny Firehouse. Naopak na jeho sólových albech, kterých již vydal 13, můžete slyšet například Michaela Anthonyho (ex-Van Halen),  Steve Smitha a  Rosse Valoryho z Journey či klávesistu Dream Theater Jordana Rudesse. Posluchači se na koncertě Neila Zazy a jeho tria setkají se špičkovým instrumentálním výkonem soudobého melodického metalu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture NEIL  ZAZA

Na mapě

Top