NAZARETH - největší koncert

NAZARETH - největší koncert

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedna z posledních možností jak slyšet legendární skupinu Nazareth!
Příjíždějí s novým albem na svůj největší koncert!


Určitě tyto legendy, které patřily v 70.letech k nejvýraznějším formacím britské rockové scény, dobře znáte - tedy určitě alespoň jejich největší hity, jako Dream On, nebo Love Hurts. Právě tyto dvě písně se zařadily mezi 100 nejlepších skladeb všech dob dle prestižního časopisu Rolling Stone. Koncerty skupiny Nazareth navštívilo v minulosti už více než 3 miliony diváků a vedle kapel Rolling Stones, nebo Led Zeppelin je skupina Nazareth dodnes považována za jednu z nejzásadnějších formací světové hudební scény.
A právě tato bluesrocková kapela ze Skotska vydává své poslední album (k dostání na koncertu) a vrací se do moravské metropole, kde v listopadu proběhne jejich největší koncert v historii.
Produkční team tentokrát zvolil brněnské výstaviště a nový, multifunkční pavilon P, který je vhodný nejen svou vynikající dostupností, ale návštěvníkům poskytuje i prostorné parkoviště, posezení, restauraci, rychlé občerstvení, zásobené bary, VIP tribuny a podmínky pro velkou koncertní scénu se světly, LED panely a velmi kvalitním ozvučením na míru legendární skupině Nazareth.

Cena vstupenek pro nákup v předprodeji je 500,- Kč, VIP vstupenky 990,- Kč, na místě v den akce je pak cena běžné vstupenky 650,-
VIP vstupenky poskytují následující výhody: zdarma hlídané parkoviště, zvláštní VIP vstup do pavilonu, zdarma šatnu, posezení na VIP tribunách s výhledem na vystoupení, samostatné toalety, zdarma občerstvení (pivo, limo).

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Info pro ZTP/P:
osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz

Na mapě

Top