Míša Růžičková: POPLETENÍ ČERTÍCI

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ
Míša Růžičková: POPLETENÍ ČERTÍCI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ZRUŠENO, VSTUPNÉ SE BUDE VRACET PO USKUTEČNĚNÍ ALTERNATIVNÍHO PŘEDSTAVENÍ VÁNOČNÍ SHOW 19.12.2021 V KD POKLAD OSTRAVA-PORUBA.
Team Ticketportal.cz

"Milí kamarádi,
je mi to moc líto, ale z důvodu epidemiologických opatření a karantény v regionu jsme museli vystoupení v Dolním Benešově zrušit. Pro ty, kteří budou mít zájem nabízíme možnost výměny přeloženého vystoupení za Vánoční show 19.12.2021 v KD Poklad Ostrava-Poruba. Snad už karantény prominou. Pokud budete chtít změnu termínu za Ostravu, napište nám to prosím do mailu: produkce@minidiskoteka.cz
Děkujeme všem za pochopení a těšíme se, že se uvidíme za příznivější situace.
Míša Růžičková"

Míša Růžičková a její písničková show pro děti POPLETENÍ ČERTÍCI
To se tak jednou v pekle rozzlobil Lucifer, že mu malí čerti schovali brýle a on si nemohl číst v knize hříchů. To jsou ale Čertoviny. Podíváme se do lesa, kam si chodí čerti hrát, která Strašidla přiletěla na Strašidelný rej. Také tam narazíme na Popletené čertíky, kteří utekli z pekla, protože jim tam bylo moc horko. Běhali po lese a zpívali a tancovali BuBuBu.
Kdyby hořelo, zavoláme hasiče v Hasičské písničce. Dáme pozor na Andílka. Rozloučíme se písničkou Kolik dnů je do Vánoc a nezapomeneme pozvat Popeláře, aby odvezli všechny odpadky, které nám zůstaly.
Těšíme se!

Délka představení je přibližně 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko na předem označeném místě.
Během představení jsou děti zapojovány do písniček.

Představení je vhodné pro děti od 2 let.
Každý návštěvník (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku!

NOVINKA! PŘI NÁKUPU 3 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DÁREK!
Voucher na DVD CVIČÍME S MÍŠOU!, potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma výměnou za voucher v den konání u vstupu na představení.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / Jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top