Mersey Gathering – 30 let od vzniku Rádia Hády

Mersey Gathering – 30 let od vzniku Rádia Hády

Datum: 4. června 2022
Místo: Zahrádka Na Střeláku
Adresa: Pisárecká 562/7b, Brno

Vstupenky

sobota
4
čvn 2022
15:00
Mersey Gathering – 30 let od vzniku Rádia Hády

Informace o akci

První červnovou sobotu se bude konat v Brně Pisárkách další festival Mersey Gathering, tentokrát věnovaný radiu Hády, které od roku 1992 hrálo v Brně indie hudbu a díky němu ve městě panovala úžasná a nezapomenutelná
atmosféra. Byly to časy, kdy nám radio Hády hrálo i při výstavbě klubu Mersey a doslova jsme hltali každý song, každý rozhovor s kapelami, každou hitparádu. Při míchání malty a betonu pro vznikající klub Mersey jsme nasávali informace o tehdejší nezávislé scéně a pak večery trávili v klubu Harlem, kde kapely z radia Hády hrávaly. Byla to doba velkého nadšení, velkého závanu svobody a vše bylo pro nás nové, protože předchozí dekády jsme zahnívali v pozdní fázi komunismu.
4. června vystoupí kapely spjaté s Radiem Hády, a to Helmutova Stříkačka, Hrozně a frontman Dunaje Vladimír Václavek. Tyto indie stálice doplní psychedeličtí Please The Trees a dadaistická formace MMNK. Tanec obstarají DJs, jejiž jména budou odtajněna později.
Předprodej bude spuštěn v obvyklých předprodejích.
Na festival Vás zve ředitel Radia Hády Michal Mlejnek a spoluzakladatel klubu Mersey Pavel Tesař.
Festival věnujeme také Michalovi Mašarákovi - legendárnímu umělci a vizionáři 90. let, který nyní vše bedlivě pozoruje z Vesmíru.

lineup:
15.00 Hrozně
17.00 Please TheTrees
18.30 Helmutova Stříkačka
20.30 MMNK
22.00 Vladimír Václavek
afterparty s DJsTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top